SA SHPESH DUHET T’I LAJMË FLOKËT?

Flokët bëhen me yndyrë për të njëjtën arsye si edhe fytyra juaj. Gjëndrat në lëkurën e kokës prodhojnë një substancë vajore të quajtur sebum. Është shumë me rëndësi që të dini sa shpesh duhet larë flokët, n...

200 minatorë bllokohen në Trepçë

Trostacioni kryesor, i cili është në kuadër të Trepçës- Mitrovicë, është përfshirë nga flakët, duke lënë kështu një pjesë të qyteti pa energji elektrike. Një dëshmitar, në kushte anonimiteti ka thënë për ...

Çka ka shpija Episodi 19 – 21.01.2019

Per ata qe nuk kan mund ta ndjekin ne RTK episodin e fundit te serialin vendor Çka ka shpija Episodi 19 - 21.01.2019 i cili luan cdo te Hene, mund ta shikoni dhe ne webin tone. ...