Burri sulmohet fizikisht nga gruaja në Prishtinë

Një rast i dhunës në familje është regjistruar dje në Prishtinë. Sipas Policisë, pas një mosmarrëveshjeje verbale, burri është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 1...

Ky është moti për këtë javë

Në pesë ditët në vijim, nga 4 shkurti e deri më 8 shkurt, në Kosovë pritet të marrë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe herë-herë me reshje shiu, më të theksuara në perëndim të vendit. Sipas Institutit Hid...

Brenda shtëpisë së bukur të Elvis Nacit

ëtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është hoxha nga Shqipëria, Elvis Naci. Hoxhë Elvisi për herë të parë i ka publikuar shumë gjëra nga jeta e tij e përditshme. Gjatë emisionit është prezantuar ...