ëngëtarja Remzie Osmani ka njoftuar se do sjellë projektin e saj me të ri, shkruan GazetaBlic.

Me një imazh në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka shkruar: ‘Se shpejti klipi i ri @ wirusinexhatmujovi# @_qahili # @genti hoxha @maxproductional @jonipeci_store#’

E veshur me fustan ngjyrë të kaltër, ajo po  duket e veçantë.

Remzie, ka marrë komente të shumta pozitive nga ndjekësit për dukjen si dhe janë në pritje të këngës së re.

Ndryshe, projekti i fundit i këngëtares është ‘Telat e Zemrës‘.