• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.

Questions by Neko

0 vota
0 pergjigje 19 shikime
0 vota
0 pergjigje 129 shikime
0 vota
1 pergjigje 40 shikime
0 vota
0 pergjigje 54 shikime
0 vota
0 pergjigje 68 shikime
0 vota
0 pergjigje 24 shikime
0 vota
0 pergjigje 104 shikime
0 vota
0 pergjigje 94 shikime
0 vota
2 pergjigje 1,134 shikime
0 vota
0 pergjigje 27 shikime
0 vota
0 pergjigje 18 shikime
+1 vote
1 pergjigje 568 shikime
0 vota
0 pergjigje 18 shikime
0 vota
0 pergjigje 290 shikime
+1 vote
3 pergjigje 14,626 shikime
...