• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 1389
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3696852

Pyetjet e fundit pa pergjigje

0 vota
0 pergjigje 47 shikime
0 vota
0 pergjigje 75 shikime
0 vota
0 pergjigje 68 shikime
0 vota
0 pergjigje 24 shikime
0 vota
0 pergjigje 104 shikime
0 vota
0 pergjigje 22 shikime
pyetur Tet 22, 2015 ne Histori nga i panjohur
+1 vote
0 pergjigje 67 shikime
0 vota
0 pergjigje 38 shikime
0 vota
0 pergjigje 51 shikime
pyetur Sht 22, 2015 ne Matematikë nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 149 shikime
pyetur Sht 22, 2015 ne Shoqeri & Kulture nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 58 shikime
0 vota
0 pergjigje 94 shikime
0 vota
0 pergjigje 15 shikime
0 vota
0 pergjigje 389 shikime
0 vota
0 pergjigje 50 shikime
0 vota
0 pergjigje 41 shikime
pyetur Maj 24, 2015 ne Lojera nga qlirim murtezi
0 vota
0 pergjigje 58 shikime
...