• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
8 Ne linje
0 Antar dhe 8 Musafire
Sot Vizita : 1353
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3696816

Pyetjet e fundit pa pergjigje

0 vota
0 pergjigje 38 shikime
pyetur Maj 22, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 76 shikime
0 vota
0 pergjigje 40 shikime
0 vota
0 pergjigje 129 shikime
0 vota
0 pergjigje 130 shikime
0 vota
0 pergjigje 24 shikime
pyetur Maj 3, 2016 ne Android nga nevzat
0 vota
0 pergjigje 25 shikime
0 vota
0 pergjigje 49 shikime
0 vota
0 pergjigje 63 shikime
0 vota
0 pergjigje 29 shikime
pyetur Mar 31, 2016 ne Elektronike Tjera nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 63 shikime
pyetur Shk 27, 2016 ne Te tjera nga i panjohur
+1 vote
0 pergjigje 84 shikime
0 vota
0 pergjigje 118 shikime
0 vota
0 pergjigje 59 shikime
0 vota
0 pergjigje 54 shikime
0 vota
0 pergjigje 168 shikime
0 vota
0 pergjigje 20 shikime
...