• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 1788
Dje Vizita : 2362
Te gjitha vizitat : 2988657

Pyetjet e fundit pa pergjigje

0 vota
0 pergjigje 19 shikime
0 vota
0 pergjigje 63 shikime
0 vota
0 pergjigje 33 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 17 shikime
pyetur Sht 1, 2016 ne Lajme dhe Ngjarje nga Neko (4,810 poena)
0 vota
0 pergjigje 65 shikime
pyetur Gus 21, 2016 ne Te tjera nga Shes
0 vota
0 pergjigje 24 shikime
pyetur Kor 27, 2016 ne GT-I9500 nga Beqa
0 vota
0 pergjigje 26 shikime
pyetur Kor 25, 2016 ne Te tjera nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 70 shikime
pyetur Kor 13, 2016 ne GT-I9500 nga Dashmir
0 vota
0 pergjigje 44 shikime
pyetur Kor 2, 2016 ne Te Tjere nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 34 shikime
0 vota
0 pergjigje 15 shikime
pyetur Qer 25, 2016 ne Trego Qysh Me Elektronike nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 420 shikime
0 vota
0 pergjigje 127 shikime
0 vota
0 pergjigje 51 shikime
pyetur Qer 19, 2016 ne Te Tjere nga Shpetim (2,060 poena)
0 vota
0 pergjigje 28 shikime
0 vota
0 pergjigje 387 shikime
0 vota
0 pergjigje 40 shikime
pyetur Qer 2, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 20 shikime
0 vota
0 pergjigje 15 shikime
...