• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
6 Ne linje
0 Antar dhe 6 Musafire
Sot Vizita : 3736
Dje Vizita : 5839
Te gjitha vizitat : 3256422

Recent questions without an upvoted answer

0 vota
0 pergjigje 22 shikime
0 vota
0 pergjigje 22 shikime
0 vota
0 pergjigje 17 shikime
0 vota
0 pergjigje 15 shikime
0 vota
0 pergjigje 62 shikime
0 vota
3 pergjigje 41 shikime
0 vota
1 pergjigje 67 shikime
0 vota
0 pergjigje 184 shikime
0 vota
0 pergjigje 30 shikime
0 vota
0 pergjigje 20 shikime
0 vota
1 pergjigje 69 shikime
0 vota
0 pergjigje 76 shikime
pyetur Mar 3, 2017 ne Rreth qysh-me.com nga Pochkatan
0 vota
1 pergjigje 124 shikime
pyetur Shk 25, 2017 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 408 shikime
pyetur Jan 20, 2017 ne Instagram nga Ideal
0 vota
1 pergjigje 44 shikime
0 vota
1 pergjigje 133 shikime
...