• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
5 Ne linje
0 Antar dhe 5 Musafire
Sot Vizita : 2523
Dje Vizita : 7055
Te gjitha vizitat : 2649419

Pyetjet e fundit pa pergjigje

0 vota
0 pergjigje 6 shikime
0 vota
0 pergjigje 9 shikime
0 vota
0 pergjigje 5 shikime
0 vota
0 pergjigje 6 shikime
0 vota
0 pergjigje 18 shikime
0 vota
0 pergjigje 171 shikime
0 vota
0 pergjigje 22 shikime
0 vota
0 pergjigje 13 shikime
0 vota
0 pergjigje 71 shikime
pyetur Mar 3, 2017 ne Rreth qysh-me.com nga Pochkatan
0 vota
0 pergjigje 275 shikime
pyetur Jan 20, 2017 ne Instagram nga Ideal
0 vota
0 pergjigje 56 shikime
0 vota
0 pergjigje 125 shikime
0 vota
0 pergjigje 76 shikime
0 vota
0 pergjigje 27 shikime
pyetur Sht 29, 2016 ne iOS nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 24 shikime
pyetur Sht 25, 2016 ne Trego Qysh Me nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 27 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Qysh me fitu pare ne internet nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 15 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
0 vota
0 pergjigje 9 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
...