• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
11 Ne linje
0 Antar dhe 11 Musafire
Sot Vizita : 2684
Dje Vizita : 5839
Te gjitha vizitat : 3255370

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Te tjere

0 vota
1 pergjigje 67 shikime
0 vota
1 pergjigje 44 shikime
0 vota
1 pergjigje 133 shikime
0 vota
1 pergjigje 623 shikime
0 vota
1 pergjigje 3,004 shikime
0 vota
1 pergjigje 1,572 shikime
0 vota
1 pergjigje 1,058 shikime
0 vota
0 pergjigje 115 shikime
0 vota
1 pergjigje 2,908 shikime
0 vota
0 pergjigje 65 shikime
+1 vote
0 pergjigje 66 shikime
0 vota
0 pergjigje 354 shikime
0 vota
0 pergjigje 47 shikime
0 vota
0 pergjigje 91 shikime
Ndihmo gjerat te fillojne duke shtuar pyetje.
...