• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
10 Ne linje
0 Antar dhe 10 Musafire
Sot Vizita : 3848
Dje Vizita : 4423
Te gjitha vizitat : 3478757

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Iphone

0 vota
1 pergjigje 55 shikime
0 vota
1 pergjigje 37 shikime
0 vota
0 pergjigje 120 shikime
0 vota
1 pergjigje 39 shikime
0 vota
1 pergjigje 94 shikime
0 vota
1 pergjigje 55 shikime
pergjigjur Jan 30, 2016 ne Iphone nga Neko (4,810 poena)
0 vota
0 pergjigje 58 shikime
0 vota
0 pergjigje 20 shikime
0 vota
0 pergjigje 46 shikime
0 vota
0 pergjigje 37 shikime
0 vota
0 pergjigje 56 shikime
Ndihmo gjerat te fillojne duke shtuar pyetje.
...