• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 4304
Dje Vizita : 4715
Te gjitha vizitat : 3456011

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Android

0 vota
0 pergjigje 41 shikime
0 vota
1 pergjigje 150 shikime
0 vota
1 pergjigje 210 shikime
pergjigjur Shk 25, 2017 ne GT-I9500 nga Neko (4,810 poena)
0 vota
1 pergjigje 147 shikime
0 vota
1 pergjigje 459 shikime
0 vota
1 pergjigje 46 shikime
0 vota
1 pergjigje 76 shikime
pergjigjur Sht 17, 2016 ne Te Tjere nga Shpetim (2,060 poena)
0 vota
1 pergjigje 73 shikime
0 vota
0 pergjigje 19 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
0 vota
0 pergjigje 12 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
0 vota
0 pergjigje 27 shikime
pyetur Kor 27, 2016 ne GT-I9500 nga Beqa
0 vota
0 pergjigje 84 shikime
pyetur Kor 13, 2016 ne GT-I9500 nga Dashmir
0 vota
1 pergjigje 32 shikime
pergjigjur Kor 10, 2016 ne GT-I9500 nga admin (3,270 poena)
0 vota
1 pergjigje 94 shikime
0 vota
1 pergjigje 305 shikime
0 vota
0 pergjigje 47 shikime
pyetur Kor 2, 2016 ne Te Tjere nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 54 shikime
pyetur Qer 19, 2016 ne Te Tjere nga Shpetim (2,060 poena)
0 vota
0 pergjigje 398 shikime
0 vota
0 pergjigje 45 shikime
pyetur Qer 2, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 37 shikime
pyetur Maj 22, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 23 shikime
pyetur Maj 3, 2016 ne Android nga nevzat
0 vota
1 pergjigje 630 shikime
0 vota
0 pergjigje 48 shikime
0 vota
1 pergjigje 34 shikime
0 vota
1 pergjigje 48 shikime
+1 vote
0 pergjigje 83 shikime
Per te shikuar me shume, kliko per te gjitha pyetjet ne kete kategori.
...