• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 1270
Dje Vizita : 1886
Te gjitha vizitat : 3692749

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Te tjera

0 vota
0 pergjigje 76 shikime
pyetur Gus 21, 2016 ne Te tjera nga Shes
0 vota
0 pergjigje 28 shikime
pyetur Kor 25, 2016 ne Te tjera nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 62 shikime
0 vota
0 pergjigje 63 shikime
pyetur Shk 27, 2016 ne Te tjera nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 145 shikime
0 vota
0 pergjigje 81 shikime
0 vota
0 pergjigje 40 shikime
0 vota
0 pergjigje 53 shikime
+1 vote
1 pergjigje 342 shikime
0 vota
0 pergjigje 53 shikime
Ndihmo gjerat te fillojne duke shtuar pyetje.
...