• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
5 Ne linje
0 Antar dhe 5 Musafire
Sot Vizita : 4530
Dje Vizita : 1639
Te gjitha vizitat : 3606531

Pyetjet e fundit

0 vota
1 pergjigje 656 shikime
pyetur Pri 25, 2016 ne Android nga urata
0 vota
0 pergjigje 49 shikime
0 vota
1 pergjigje 82 shikime
0 vota
0 pergjigje 61 shikime
0 vota
1 pergjigje 35 shikime
pyetur Pri 13, 2016 ne Android nga Arianit (540 poena)
0 vota
1 pergjigje 48 shikime
pyetur Pri 12, 2016 ne Android nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 40 shikime
0 vota
0 pergjigje 29 shikime
pyetur Mar 31, 2016 ne Elektronike Tjera nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 96 shikime
pyetur Mar 5, 2016 ne Iphone nga Vajza
0 vota
0 pergjigje 62 shikime
pyetur Shk 27, 2016 ne Te tjera nga i panjohur
+1 vote
2 pergjigje 240 shikime
+1 vote
0 pergjigje 84 shikime
0 vota
2 pergjigje 1,014 shikime
0 vota
0 pergjigje 117 shikime
0 vota
1 pergjigje 56 shikime
pyetur Jan 30, 2016 ne Iphone nga Fadil
0 vota
2 pergjigje 239 shikime
0 vota
1 pergjigje 3,238 shikime
0 vota
0 pergjigje 59 shikime
0 vota
1 pergjigje 90 shikime
0 vota
0 pergjigje 54 shikime
0 vota
0 pergjigje 158 shikime
0 vota
0 pergjigje 20 shikime
0 vota
0 pergjigje 46 shikime
0 vota
1 pergjigje 128 shikime
...