• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
5 Ne linje
0 Antar dhe 5 Musafire
Sot Vizita : 4475
Dje Vizita : 1639
Te gjitha vizitat : 3606476

Pyetjet e fundit

0 vota
0 pergjigje 465 shikime
0 vota
0 pergjigje 140 shikime
0 vota
0 pergjigje 55 shikime
pyetur Qer 19, 2016 ne Te Tjere nga Shpetim (2,060 poena)
0 vota
0 pergjigje 31 shikime
0 vota
0 pergjigje 400 shikime
0 vota
0 pergjigje 45 shikime
pyetur Qer 2, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 109 shikime
pyetur Maj 28, 2016 ne Te tjera nga dani
0 vota
1 pergjigje 357 shikime
0 vota
0 pergjigje 23 shikime
0 vota
0 pergjigje 17 shikime
0 vota
0 pergjigje 38 shikime
pyetur Maj 22, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 1,013 shikime
0 vota
0 pergjigje 72 shikime
0 vota
0 pergjigje 37 shikime
0 vota
0 pergjigje 128 shikime
0 vota
1 pergjigje 62 shikime
0 vota
1 pergjigje 701 shikime
0 vota
1 pergjigje 37 shikime
0 vota
0 pergjigje 126 shikime
0 vota
0 pergjigje 24 shikime
pyetur Maj 3, 2016 ne Android nga nevzat
0 vota
1 pergjigje 1,682 shikime
0 vota
1 pergjigje 90 shikime
pyetur Pri 30, 2016 ne Qysh me fitu pare ne internet nga Llunatikk
0 vota
1 pergjigje 3,489 shikime
0 vota
3 pergjigje 995 shikime
pyetur Pri 30, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 25 shikime
0 vota
2 pergjigje 72 shikime
0 vota
1 pergjigje 123 shikime
...