• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
8 Ne linje
0 Antar dhe 8 Musafire
Sot Vizita : 34
Dje Vizita : 4553
Te gjitha vizitat : 3606588

Pyetjet e fundit

0 vota
0 pergjigje 95 shikime
0 vota
0 pergjigje 29 shikime
pyetur Sht 29, 2016 ne iOS nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 121 shikime
pyetur Sht 25, 2016 ne Qysh me fitu pare ne internet nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 26 shikime
pyetur Sht 25, 2016 ne Trego Qysh Me nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 30 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Qysh me fitu pare ne internet nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 19 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
0 vota
0 pergjigje 12 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
0 vota
1 pergjigje 76 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Te Tjere nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 74 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9500 nga valbona
0 vota
0 pergjigje 22 shikime
0 vota
0 pergjigje 73 shikime
0 vota
1 pergjigje 188 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 48 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9500 nga Joni
0 vota
0 pergjigje 36 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 264 shikime
pyetur Sht 15, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 19 shikime
pyetur Sht 1, 2016 ne Lajme dhe Ngjarje nga Neko (4,810 poena)
0 vota
1 pergjigje 58 shikime
0 vota
0 pergjigje 74 shikime
pyetur Gus 21, 2016 ne Te tjera nga Shes
0 vota
0 pergjigje 27 shikime
pyetur Kor 27, 2016 ne GT-I9500 nga Beqa
0 vota
0 pergjigje 28 shikime
pyetur Kor 25, 2016 ne Te tjera nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 87 shikime
pyetur Kor 13, 2016 ne GT-I9500 nga Dashmir
0 vota
1 pergjigje 33 shikime
pyetur Kor 10, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 94 shikime
pyetur Kor 10, 2016 ne GT-I9500 nga Agnesa
0 vota
1 pergjigje 314 shikime
pyetur Kor 7, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 48 shikime
pyetur Kor 2, 2016 ne Te Tjere nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 254 shikime
0 vota
0 pergjigje 38 shikime
0 vota
0 pergjigje 17 shikime
pyetur Qer 25, 2016 ne Trego Qysh Me Elektronike nga i panjohur
...