• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 1527
Dje Vizita : 1774
Te gjitha vizitat : 3706930

Highest voted questions

+3 vota
0 pergjigje 86 shikime
+3 vota
1 pergjigje 45 shikime
+1 vote
2 pergjigje 246 shikime
+1 vote
0 pergjigje 85 shikime
+1 vote
0 pergjigje 67 shikime
+1 vote
1 pergjigje 568 shikime
+1 vote
0 pergjigje 369 shikime
+1 vote
3 pergjigje 14,630 shikime
pyetur Pri 15, 2015 ne Bukuri & Stil nga Neko (4,810 poena)
+1 vote
1 pergjigje 342 shikime
pyetur Pri 1, 2015 ne Te tjera nga Altini
+1 vote
0 pergjigje 24 shikime
0 vota
0 pergjigje 42 shikime
0 vota
0 pergjigje 58 shikime
0 vota
0 pergjigje 26 shikime
0 vota
0 pergjigje 35 shikime
0 vota
0 pergjigje 125 shikime
0 vota
3 pergjigje 273 shikime
0 vota
1 pergjigje 214 shikime
0 vota
0 pergjigje 201 shikime
0 vota
0 pergjigje 40 shikime
0 vota
0 pergjigje 31 shikime
0 vota
1 pergjigje 193 shikime
0 vota
0 pergjigje 91 shikime
pyetur Mar 3, 2017 ne Rreth qysh-me.com nga Pochkatan
0 vota
1 pergjigje 258 shikime
pyetur Shk 25, 2017 ne GT-I9500 nga i panjohur
...