• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
5 Ne linje
0 Antar dhe 5 Musafire
Sot Vizita : 3782
Dje Vizita : 5839
Te gjitha vizitat : 3256468

Most viewed questions

0 vota
1 pergjigje 28,753 shikime
+1 vote
3 pergjigje 13,055 shikime
pyetur Pri 15, 2015 ne Bukuri & Stil nga Neko (4,810 poena)
0 vota
2 pergjigje 9,483 shikime
0 vota
1 pergjigje 3,005 shikime
0 vota
1 pergjigje 2,909 shikime
0 vota
1 pergjigje 1,574 shikime
0 vota
1 pergjigje 1,470 shikime
0 vota
1 pergjigje 1,058 shikime
0 vota
0 pergjigje 1,041 shikime
0 vota
2 pergjigje 952 shikime
0 vota
3 pergjigje 946 shikime
pyetur Pri 30, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
2 pergjigje 943 shikime
0 vota
1 pergjigje 941 shikime
0 vota
0 pergjigje 791 shikime
0 vota
1 pergjigje 728 shikime
0 vota
5 pergjigje 690 shikime
0 vota
1 pergjigje 623 shikime
0 vota
1 pergjigje 586 shikime
pyetur Pri 25, 2016 ne Android nga urata
+1 vote
1 pergjigje 540 shikime
0 vota
1 pergjigje 521 shikime
0 vota
0 pergjigje 501 shikime
0 vota
1 pergjigje 473 shikime
pyetur Mar 31, 2015 ne Shitje nga Neko (4,810 poena)
0 vota
2 pergjigje 459 shikime
0 vota
0 pergjigje 432 shikime
...