• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
9 Ne linje
0 Antar dhe 9 Musafire
Sot Vizita : 1646
Dje Vizita : 1774
Te gjitha vizitat : 3707049

Pyetjet me te pergjigjura

0 vota
5 pergjigje 1,049 shikime
0 vota
3 pergjigje 273 shikime
0 vota
3 pergjigje 1,021 shikime
pyetur Pri 30, 2016 ne Instagram nga i panjohur
+1 vote
3 pergjigje 14,632 shikime
pyetur Pri 15, 2015 ne Bukuri & Stil nga Neko (4,810 poena)
0 vota
3 pergjigje 28 shikime
0 vota
2 pergjigje 72 shikime
+1 vote
2 pergjigje 246 shikime
0 vota
2 pergjigje 1,050 shikime
0 vota
2 pergjigje 246 shikime
0 vota
2 pergjigje 1,135 shikime
0 vota
2 pergjigje 9,848 shikime
0 vota
2 pergjigje 98 shikime
0 vota
2 pergjigje 118 shikime
pyetur Pri 11, 2015 ne Showbiz nga Neko (4,810 poena)
0 vota
2 pergjigje 472 shikime
0 vota
1 pergjigje 214 shikime
0 vota
1 pergjigje 193 shikime
0 vota
1 pergjigje 259 shikime
pyetur Shk 25, 2017 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 181 shikime
0 vota
1 pergjigje 247 shikime
0 vota
1 pergjigje 200 shikime
0 vota
1 pergjigje 543 shikime
0 vota
1 pergjigje 216 shikime
pyetur Nen 19, 2016 ne Te tjera nga bloggeri
0 vota
1 pergjigje 57 shikime
...