• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
3 Ne linje
0 Antar dhe 3 Musafire
Sot Vizita : 1606
Dje Vizita : 1774
Te gjitha vizitat : 3707009

0 vota
1 pergjigje 57 shikime
0 vota
1 pergjigje 37 shikime
0 vota
0 pergjigje 130 shikime
0 vota
1 pergjigje 40 shikime
0 vota
1 pergjigje 96 shikime
pyetur Mar 5, 2016 ne Iphone nga Vajza
0 vota
1 pergjigje 56 shikime
pyetur Jan 30, 2016 ne Iphone nga Fadil
0 vota
0 pergjigje 59 shikime
0 vota
0 pergjigje 20 shikime
0 vota
0 pergjigje 47 shikime
0 vota
0 pergjigje 38 shikime
0 vota
0 pergjigje 58 shikime
Per te shikuar me shume, kliko per komplet listen e pyetjev ose etiketat e famhsme.
...