• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
10 Ne linje
0 Antar dhe 10 Musafire
Sot Vizita : 976
Dje Vizita : 4266
Te gjitha vizitat : 3257928

0 vota
0 pergjigje 66 shikime
pyetur Gus 21, 2016 ne Te tjera nga Shes
0 vota
0 pergjigje 27 shikime
pyetur Kor 25, 2016 ne Te tjera nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 55 shikime
0 vota
0 pergjigje 58 shikime
pyetur Shk 27, 2016 ne Te tjera nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 143 shikime
0 vota
0 pergjigje 72 shikime
0 vota
0 pergjigje 39 shikime
0 vota
0 pergjigje 53 shikime
+1 vote
1 pergjigje 316 shikime
pyetur Pri 1, 2015 ne Te tjera nga Altini
0 vota
0 pergjigje 46 shikime
Per te shikuar me shume, kliko per komplet listen e pyetjev ose etiketat e famhsme.
...