• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
12 Ne linje
0 Antar dhe 12 Musafire
Sot Vizita : 1506
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3696969

0 vota
0 pergjigje 509 shikime
pyetur Jan 20, 2017 ne Instagram nga Ideal
0 vota
1 pergjigje 45 shikime
pyetur Tet 26, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 36 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 269 shikime
pyetur Sht 15, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 1,042 shikime
0 vota
0 pergjigje 129 shikime
0 vota
3 pergjigje 1,019 shikime
pyetur Pri 30, 2016 ne Instagram nga i panjohur
+1 vote
2 pergjigje 246 shikime
0 vota
2 pergjigje 1,046 shikime
0 vota
1 pergjigje 129 shikime
0 vota
2 pergjigje 9,821 shikime
Per te shikuar me shume, kliko per komplet listen e pyetjev ose etiketat e famhsme.
...