• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
8 Ne linje
0 Antar dhe 8 Musafire
Sot Vizita : 2959
Dje Vizita : 3953
Te gjitha vizitat : 2979397

0 vota
0 pergjigje 60 shikime
0 vota
1 pergjigje 46 shikime
0 vota
0 pergjigje 25 shikime
0 vota
0 pergjigje 778 shikime
0 vota
0 pergjigje 321 shikime
0 vota
0 pergjigje 85 shikime
0 vota
0 pergjigje 497 shikime
0 vota
0 pergjigje 1,037 shikime
0 vota
0 pergjigje 287 shikime
0 vota
0 pergjigje 89 shikime
0 vota
0 pergjigje 304 shikime
0 vota
0 pergjigje 30 shikime
pyetur Pri 14, 2015 ne Filma nga admin (3,270 poena)
0 vota
1 pergjigje 356 shikime
0 vota
2 pergjigje 453 shikime
0 vota
0 pergjigje 79 shikime
0 vota
0 pergjigje 74 shikime
pyetur Pri 6, 2015 ne Filma nga Neko (4,810 poena)
0 vota
1 pergjigje 345 shikime
0 vota
1 pergjigje 24 shikime
+3 vota
1 pergjigje 25 shikime
Per te shikuar me shume, kliko per komplet listen e pyetjev ose etiketat e famhsme.
...