• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
9 Ne linje
0 Antar dhe 9 Musafire
Sot Vizita : 717
Dje Vizita : 1774
Te gjitha vizitat : 3706120

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Lojra & Zbavitje

0 vota
0 pergjigje 41 shikime
pyetur Maj 24, 2015 ne Lojera nga qlirim murtezi
0 vota
0 pergjigje 23 shikime
pyetur Pri 1, 2015 ne Video Humor nga Neko (4,810 poena)
0 vota
0 pergjigje 23 shikime
pyetur Mar 31, 2015 ne Lojera nga Neko (4,810 poena)
0 vota
0 pergjigje 68 shikime
pyetur Mar 31, 2015 ne Barcoleta nga Neko (4,810 poena)
0 vota
0 pergjigje 50 shikime
0 vota
0 pergjigje 22 shikime
Ndihmo gjerat te fillojne duke shtuar pyetje.
...