• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
9 Ne linje
0 Antar dhe 9 Musafire
Sot Vizita : 2914
Dje Vizita : 3953
Te gjitha vizitat : 2979352

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Rrjetet Sociale

0 vota
0 pergjigje 342 shikime
pyetur Jan 20, 2017 ne Instagram nga Ideal
0 vota
1 pergjigje 142 shikime
pergjigjur Dhj 16, 2016 ne Instagram nga Rajan
0 vota
1 pergjigje 64 shikime
0 vota
1 pergjigje 41 shikime
pergjigjur Tet 28, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 126 shikime
0 vota
3 pergjigje 911 shikime
0 vota
0 pergjigje 33 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
2 pergjigje 212 shikime
0 vota
1 pergjigje 800 shikime
0 vota
0 pergjigje 420 shikime
0 vota
0 pergjigje 124 shikime
0 vota
2 pergjigje 890 shikime
0 vota
1 pergjigje 121 shikime
0 vota
0 pergjigje 99 shikime
0 vota
0 pergjigje 57 shikime
0 vota
1 pergjigje 293 shikime
Ndihmo gjerat te fillojne duke shtuar pyetje.
...