• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 1277
Dje Vizita : 1886
Te gjitha vizitat : 3692756

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Kompjutera & Internet

0 vota
5 pergjigje 1,040 shikime
0 vota
0 pergjigje 30 shikime
0 vota
0 pergjigje 507 shikime
pyetur Jan 20, 2017 ne Instagram nga Ideal
0 vota
1 pergjigje 267 shikime
pergjigjur Dhj 16, 2016 ne Instagram nga Rajan
0 vota
1 pergjigje 198 shikime
0 vota
1 pergjigje 214 shikime
0 vota
1 pergjigje 45 shikime
pergjigjur Tet 28, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 142 shikime
0 vota
2 pergjigje 1,113 shikime
0 vota
3 pergjigje 1,016 shikime
0 vota
1 pergjigje 123 shikime
0 vota
0 pergjigje 26 shikime
pyetur Sht 25, 2016 ne Trego Qysh Me nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 30 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Qysh me fitu pare ne internet nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 36 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
2 pergjigje 245 shikime
0 vota
1 pergjigje 124 shikime
0 vota
1 pergjigje 1,041 shikime
0 vota
0 pergjigje 481 shikime
0 vota
0 pergjigje 143 shikime
0 vota
1 pergjigje 109 shikime
0 vota
0 pergjigje 23 shikime
0 vota
0 pergjigje 129 shikime
0 vota
1 pergjigje 92 shikime
Per te shikuar me shume, kliko per te gjitha pyetjet ne kete kategori.
...