• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 1388
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3696851

Qysh me rregullu NOT REGISTERED ON NETWORK ?

0 vota
403 shikime

Këtu kam gjetur mënyra te ndryshme per te rregulluar problemin NOT REGISTERED ON NETWORK per telefonat android.

Pra, nëse ju keni të njëjtin problem,  ndiqni hapat e thjeshtë për të zgjidhur këtë problem brenda 1 minute.

HAPI 1:

Shko te: Settings.

Hapi 2:

Shko te: Wireless and networks.

Hapi 3:

Kliko Mobile Networks 

Hapi 4:

Tani shtyp: Networks operators.

Hapi 5:

Pasi te perfundon kerkimi i rrjetit ku hapet nje popup qe shkrun searching…. Pastaj zgjidh opertorin ( Vala, Ipko apo tjeter.)

 Verejtje nuk eshte per te gjithe ndonjehere telefoni eshte me kod qe duhet procedur tjera.

pyetur Qer 3, 2016 ne Te Tjere nga Shpetim (2,060 poena)
rishfaqur Qer 3, 2016 nga Shpetim

Pergjigja juaj

Emri juaj qe shfaqet:
Privatsi: Emaili do te perdoret vetem per te derguar lajmrime rreth pyetjes.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.
...