• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
15 Ne linje
0 Antar dhe 15 Musafire
Sot Vizita : 4557
Dje Vizita : 4456
Te gjitha vizitat : 3615566

Ledri dhe Noizy Shoke !!!

0 vota
110 shikime

Kta dy deri tani jan Diss-irat ne mes veti por siq duket kta jon shok ne mes veti, qka mendoni ju per ket gjest te Noizy dhe Ledri???

Noizy Ledri

pyetur Pri 11, 2015 ne Showbiz nga Neko (4,810 poena)

2 Pergjigjet

0 vota
haha show biz o ky qishtu krejt jon ne mes veti publiken e rrejn sa me kan nqender te vemendjes
pergjigjur Pri 11, 2015 nga Gjija
0 vota

I VOGLI ME TVOGLIN. I MADHI OSHT I MADH EDHE VET HAHAHA

pergjigjur Pri 11, 2015 nga GJIZI
...