• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
6 Ne linje
0 Antar dhe 6 Musafire
Sot Vizita : 1529
Dje Vizita : 1774
Te gjitha vizitat : 3706932

Tv ipko im username dhe password

0 vota
1,739 shikime
Pershendetje a kini najkush naj username dhe password per me shiku ne telefon IPKO TV IM
pyetur Maj 3, 2016 ne Te tjere nga ipko vala

1 Pergjigje

0 vota
username : bekimhalili password : africa
 username : sylejmanthaqi password : sylejmanthaqi
username : rrahmansyla password : rrahmansyla
username : mehmetthaqi password : mehmetthaqi
username : besimsyla password : besimsyla
 username : besimkadriu password : besimkadriu
username : agimpacolli password : agimpacolli
 username : shabankastrati password : shabankastrati
 username : hetemsyla password : hetemsyla
 username : bekimmuqolli password : bekimmuqolli
 username : shabanmuqolli password : shabanmuqolli
username : veselberisha password : veselberisha

Jav kisha kallxu emrin po tani thuni jo Agroni po qkep pasworda jo sene vene :P
pergjigjur Maj 3, 2016 nga Agroni
a mundesh me ma trgu cila punon 100%
as njana nuk punon
.
AS NJONA USER ME PASWORD SPI HAP KANALET T V IM IPKO
EDHE UN JAM NI NJERI PERVEQ PER VETI E MAJ USERIN EDHE PASWORDIN
...