• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
8 Ne linje
0 Antar dhe 8 Musafire
Sot Vizita : 891
Dje Vizita : 2134
Te gjitha vizitat : 3701646

HD VISION PER IPHONE DOWNLOAD !?

0 vota
125 shikime
E kom pas iphone jom dal android po tash perseri jom kthy me iphone edhe  ni applikacion per iphone qe e perdorsha me kqyr tv sportat e tjere programa u HD VISION AL tash spe gjej a mundet dikush mem ndihmu me gjet kit app ose naj alternative sikur HD VISION QE BON MIRE PER IPHONE veq hd vision u kon dicka perfekt...
pyetur Pri 29, 2016 ne Software (Program) nga Arton

1 Pergjigje

0 vota
po shkruje aty hd kanale
pergjigjur Kor 8, 2016 nga i panjohur
...