• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
11 Ne linje
0 Antar dhe 11 Musafire
Sot Vizita : 2344
Dje Vizita : 4553
Te gjitha vizitat : 3608898

Dekalogu kuq e zi episodi 3

0 vota
468 shikime
Dekalogu kuq e zi ne digitalb po luan qdo te enjte por une nuk po di ku ta shikoj qdo episod te dekalogu kuq e zi nje jav po duhet te pres spo di cilin ta shikoj me pare te mehershmin apo te radhes shume palidhje.

Pra pytja eshte ku ta shikoj dekalogu kuq e zi episodin e fundit ?
Faleminderit
pyetur Pri 9, 2015 ne Filma nga Shuki

2 Pergjigjet

0 vota
A e postoni sonte ktu dekalogu kuq e zi episodin 3 ?
pergjigjur Pri 9, 2015 nga dardii
0 vota

Ja ky link eshte dekalogu kuq e zi episodi 3 e gjeta ,episodi po u thirrka Policet ne episodi 3 dekalogu kuq e zi 

pergjigjur Pri 10, 2015 nga Shpetim (2,060 poena)
...