• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
4 Ne linje
0 Antar dhe 4 Musafire
Sot Vizita : 4482
Dje Vizita : 1639
Te gjitha vizitat : 3606483

Qysh me dergu mbushje ne ipko ?

0 vota
61 shikime

Qysh me dergu mbushje ne ipko nashta per dikend eshte shume e thjeshte por dikujt i duhet ,desha ta postoj ketu si anetar i ri dje e pash kete komunitet dhe me pelqej neise , per te derguar mshushje ne ipko prej nje nr ne numrin tjeter procedura eshte keshtu :
shtypni *124*Shuma e kredise*049xxxxxx# 

Pastaj ju shfaqet me popup ne telefonin tuaj se ju deshironi te dergoni kredi dhe ne fund ju duhet per te konfirmuar *124#
Kjo ishte se si te dergojme nje mbushje ne ipko pre nje numri ne numrin tjeter Faleminderit.
 

pyetur Pri 13, 2016 ne Te tjera nga pici

Pergjigja juaj

Emri juaj qe shfaqet:
Privatsi: Emaili do te perdoret vetem per te derguar lajmrime rreth pyetjes.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.
...