• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
12 Ne linje
0 Antar dhe 12 Musafire
Sot Vizita : 1519
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3696982

Qysh me ndreq Iphone 4S kur po du me punu me ta pom flet anglisht

0 vota
38 shikime
Qysh me ndreq Iphone 4S kur po du me punu me ta pom flet anglisht
pyetur Pri 2, 2016 ne Iphone nga i panjohur
rikategorizuar Pri 2, 2016 nga admin

1 Pergjigje

0 vota
 
Pergjigja me e mire
Ne videon me poshte mundesh me pa si ndalet VoiceOver

pergjigjur Pri 2, 2016 nga admin (3,270 poena)
...