• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 1486
Dje Vizita : 1774
Te gjitha vizitat : 3706889

Hosting kompani shqiptare

0 vota
26 shikime
Jom i interesun me ble Hosting po masi se di gjuhen angleze cilen kompani shqiptare ma kishit preferu flm qysh-me.com jeni njersha
pyetur Pri 8, 2015 ne Te tjera nga Ardi

1 Pergjigje

+1 vote
Host nga nje kompani shqiptare prej  me te mirave eshte Fidahost.com ,disa vite kam punuar me te dhe nuk kam pasur probleme.
Ju pershendes Hulumto per hsot te kompanive shqiptare ne internet dhe gjen edhe plot tjera nese uk te pelqen kjo.
pergjigjur Pri 8, 2015 nga Pici
...