• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
10 Ne linje
0 Antar dhe 10 Musafire
Sot Vizita : 1417
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3696880

QYSH ME HAP PRAP INSTAGRAMIN E VJETER QE E KOM MBYLL

+1 vote
246 shikime
QYSH ME HAP PRAP INSTAGRAMIN  E VJETER QE E KOM MBYLL
pyetur Shk 16, 2016 ne Instagram nga i panjohur

2 Pergjigjet

0 vota
Spodi qka methon jsjsm
pergjigjur Pri 30, 2016 nga Leo_tairi_12@hotmail.com
kurgjo mos thuj veq palo
0 vota
Nese e ke mbyll prej kompjuterit dhe e ke ba delete account ski mundesi me kthy me po nese e ke mbyll perkohesisht ateher duhesh me dit emailin qe e ke hap instagramin edhe permes emailin mundesh me kthy prap.
pergjigjur Pri 30, 2016 nga Neko (4,810 poena)
...