• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
5 Ne linje
0 Antar dhe 5 Musafire
Sot Vizita : 1435
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3696898

Si ta bllokojm instagramin qe eshte ne emer timin ?

0 vota
1,046 shikime
Une nuk kam instagram por dikush ka hap ne emrin tim si mund te mbyllet qe mos te egzistoj me ?
pyetur Shk 13, 2016 ne Instagram nga Pytja

2 Pergjigjet

0 vota
Nese osht hap me email tendin ateher ti mundesh me ndryshu, por nese ka hap me email te vetin ne emer tendin ateher e vetmja menyr eshte me bo raport ne ket link te instagramit dmth. me kontaktu instagramin per rastin

https://help.instagram.com/contact/111608122342794
pergjigjur Shk 13, 2016 nga Neko (4,810 poena)
po nese e  bejem  ket link do te bllokohet?
qysh me hacku ni instagram qe po don me postu sene palidhje tmiat kthe sms
0 vota
Jo nuk eshte hap me email tim a ke mundsi mem ndihmu ? A kom mundsi me pas kontakt me ju ne menyr qe me blloku ket instagram ?
pergjigjur Shk 27, 2016 nga Pytje
hey ma kan kthy instagramin e po qesin sene palidhje muj me kthy me email amo spo ja. di psw emailit qysh muj me rikthy ose meblloku krejt
A e ke te hapur me Facebook?
...