• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
13 Ne linje
0 Antar dhe 13 Musafire
Sot Vizita : 2905
Dje Vizita : 4553
Te gjitha vizitat : 3609458

Qysh mi hap Trophy ne Snapchat?

0 vota
239 shikime
A kishit mujt mem ndihmu qysh mi hap Trophy ne snapchat ?
pyetur Jan 4, 2016 ne Snapchat nga zen

2 Pergjigjet

0 vota
trophy ne snapchat hapen nga score qe keni apo ndryshe numri i poenave
pergjigjur Pri 13, 2016 nga Arianit (540 poena)
0 vota
nuk di as vet a kishe mujt ti mu mum ndimu
pergjigjur Kor 28, 2016 nga i panjohur
...