• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
12 Ne linje
0 Antar dhe 12 Musafire
Sot Vizita : 1503
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3696966

Qysh me i fshi njekohesisht disa apo gjithe kontaktet ne Iphone ?

0 vota
217 shikime

Pasi qe ne Iphone nuk kemi mundesi qe te fshijme te gjithe numrat ose disa pernjehere vece nje nga nje ,atehere kemi nje zgjedhje e ajo eshe:
Ju duhet te shkarkoni aplikacionin groups ne appstore dhe te lejoni aplikacionit qasjen mbi kontaktet tuaja ,kliko ne anen e majte kontaktet qe deshiron te fshish,kliko ACTIONS pastaj Delete Contacts dhe ne fund klikoni DELETE FROM MY IPHONE PER TE KONFIMUAR.

pyetur Dhj 2, 2015 ne Iphone nga Shpetim (2,060 poena)

1 Pergjigje

0 vota

Mundeni edhe me ket program ta instaloni ne kompjuter pers tij mundeni mi fshi te gjitha kontaktet permenjeher nga iphone ose mundeni me zgjidh cilin doni me poshte mundeni me shkarku

Appandora

pergjigjur Pri 1, 2016 nga admin (3,270 poena)
edituar Pri 1, 2016 nga admin
...