• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
9 Ne linje
0 Antar dhe 9 Musafire
Sot Vizita : 1582
Dje Vizita : 1774
Te gjitha vizitat : 3706985

Qysh me shkarku (download) video nga Instagram!

0 vota
452 shikime
Nese jeni te interesuar me shkarku video nga rrjeti social i njohur Instagram dhe nuk dini qysh, ateher ju mundeni permes ketij linku me shkarku videot qe deshironi:

http://w3toys.com/instagram/video/  duhet ta kopjoni linkun e videos dhe ta vendosni ne webfaqen qe kemi postuar.
pyetur Qer 2, 2015 ne Instagram nga Neko (4,810 poena)

1 Pergjigje

0 vota
po ashtu edhe ne android mundeni permes programit snaptube.
pergjigjur Pri 13, 2016 nga Arianit (540 poena)
...