• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
9 Ne linje
0 Antar dhe 9 Musafire
Sot Vizita : 972
Dje Vizita : 1822
Te gjitha vizitat : 3698257

Suspendohet imami Irfan Salihu

0 vota
28 shikime
Qka mendoni per suspendimin e imamit Irfan Salihu nga gjamia '' Suzi Qelebiu ''
pyetur Pri 3, 2015 ne Shoqeri & Kulture nga admin (3,270 poena)

3 Pergjigjet

0 vota
Kom pas respekt per kit far qeni nuk e meriton me kan imam, tjeterher let ka kujdes qka flet allahu e udhzoft
pergjigjur Pri 3, 2015 nga genci
0 vota
Shtrohet pytja kit hoxhen a e ka pagu shkau a turku per kto shpifje e budallaki??

Edhe turku so moll e omel per neve hiq jo qe na ka sundu 500 vjet po edhe tash pi shtin hunt kogja shum nKosov!!

Let shkojn rrot sames me shka me turk e me krejt.
pergjigjur Pri 3, 2015 nga Samiri
0 vota

Hoxha Irfan Salihu nuk eshte fajtor sepse nuk e besoj aj qe flet pa fakte ,dhe hoxha Irfan nuk eshte prej ndonje Hoxhe qe paghuhet apo dicka sepse ne ligjeratat e tija gjithmone ka folur shume keq per serbet dhe keqdashesit e vendit tone por kjo o politik po lujn me trunin tone me i harru gjerat veq pritne kur kris dicka e mlojn me lajme per hoxhen ;) 

SHIKOJE FOTON QKA SHKRUAN 
"Zbrapsja e forcave serbe ne Betejen e Kosoves me 1389, ka bere qe nje numer i madhe i turqve dhe SHQIPTARVE gjate pese shekujve te vendosen/vijne/levizin ne Kosove. Me fundin e shekullit 19 shqiptaret kane zevendesuar serbet si grup etnik dominant".
Ja pse u suspendua Hoxha Irfan Salihu

pergjigjur Pri 3, 2015 nga Shpetim (2,060 poena)
...