• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
16 Ne linje
0 Antar dhe 16 Musafire
Sot Vizita : 605
Dje Vizita : 3641
Te gjitha vizitat : 3620175

Testi i Matures(arritshemrise) 2015

0 vota
1,945 shikime

Testi i Matures 2015 pyetje dhe pergjigje nga testi i matures qershor 2015.

Shkarkojini vetem duke klikuar mbi qdo test te qdo grupi.

Gjimnazi shoqeror grupi A 

Gjimnazi Shoqeror Grupi B

 

Gjimnazi Natyror Grupi A

Gjimnazi Natyror Grupi B


Gjimnazi i pergjithshem Grupi A

Gjimnazi I pergjithshem Grupi B

Testi i matures 2015 ,e di se ethet fillojne per te gjithe por ata qe jane te pregatitur ,dhe me plot vullnet per ta kaluar besoj se do te kene sukses ju uroj sukses te gjitheve ne testin e matures per vitin 2015, testet me larte me pyetje jane nga vitet e mehershme i kam ruajtur ne kompjuterin tim dhe jane mjafte te dobishme sepse shumica e pytjeve jane te ngjashme .SUKSESE

pyetur Maj 28, 2015 ne Te tjera nga Shpetim (2,060 poena)

Pergjigja juaj

Emri juaj qe shfaqet:
Privatsi: Emaili do te perdoret vetem per te derguar lajmrime rreth pyetjes.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.
...