• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
6 Ne linje
0 Antar dhe 6 Musafire
Sot Vizita : 1316
Dje Vizita : 1886
Te gjitha vizitat : 3692795

Qysh me instalu Emoji ne Iphone!

0 vota
270 shikime
Nese keni deshire me pas emitiksa me shume ne iphonin tuaj ateher ju mund ti shtoni duke shkuar ne General tani Keyboard pastaj Add New Keyoboard edhe e shtoni gjuhen Emoji.
pyetur Maj 7, 2015 ne iOS nga admin (3,270 poena)

1 Pergjigje

0 vota

Une di disa aplikacione me emoji per iOS ato jane:

  • SwiftKey Keyboard + Emoji. 
  • Emoji Free. 
  • Imoji. 
  • Emoji Type. 
  • Emojiyo. 
  • Emoji Keyboard by LINE. 
  • Emojiary. 
pergjigjur Dhj 16, 2016 nga Rajan
...