• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
2 Ne linje
0 Antar dhe 2 Musafire
Sot Vizita : 4477
Dje Vizita : 1639
Te gjitha vizitat : 3606478

Ku muna me gjet meqin komplet Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao?

+2 vota
28 shikime
Pershendetje, komplimente per webfaqen a kishit mujt dikush me ma gjet lojen komplet ne mes Floyd Mayweather dhe Manny Pacquiao?
pyetur Maj 5, 2015 ne Boks nga beni

1 Pergjigje

0 vota
 
Pergjigja me e mire
Qe Beni ku e ke komplet ndeshjen ne mes Floyd Mayweather dhe Manny Pacquiao

pergjigjur Maj 5, 2015 nga admin (3,270 poena)
e zgjedhur Maj 5, 2015 nga admin
...