• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
10 Ne linje
0 Antar dhe 10 Musafire
Sot Vizita : 1347
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3696810

Qka eshte Wiper Messenger!

0 vota
50 shikime
Me siguri shumices nga ju ju ka ardhur ne Facebook nga shoket e juaj ne telefon per ta instaluar Wiper Messenger dhe nuk keni dit se qka eshte, po ju tregojme ne pika te shkurtera: Wiper Messenger osht aplikacion permes cilit mundeni me ba thirje te shoket tuaj, te dergoni mesazha, te shkembeni muzike, eshte interesante se ju mund ti fshini mesazhat ne telefonin e shokut tuaj nese e keni dergu ju si dhe mund te degjoni muzike.

Wiper Messenger eshe i mundeshem per iOS dhe per Android, me poshte i keni linkat per shkarkim.

iOs:   https://itunes.apple.com/us/app/wiper-messenger-private-texts/id828356683?mt=8

Android:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gowiper.android&hl=en
pyetur Pri 30, 2015 ne Te tjere nga admin (3,270 poena)

Pergjigja juaj

Emri juaj qe shfaqet:
Privatsi: Emaili do te perdoret vetem per te derguar lajmrime rreth pyetjes.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.
...