• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
11 Ne linje
0 Antar dhe 11 Musafire
Sot Vizita : 2850
Dje Vizita : 4553
Te gjitha vizitat : 3609404

Meda Faleminderit nënë

0 vota
359 shikime
A ju pelqej kenga e re e Medes Faleminderit nene, besoj qe secilit prej nesh na prek thelle ne zemer.
FALEMINDERIT NENE.
pyetur Pri 2, 2015 ne Argetim nga Shpëtim Pllana (2,700 poena)
edituar Pri 2, 2015 nga Shpëtim Pllana

1 Pergjigje

0 vota

Meda Faleminderit nene teksti shume po me pelqen kenga 


Mirmengjesi Djali Jem 

Mirmengjesi Zemra Jeme <3 
Ishin Fjale e perditshme ,
fjalte e nanes teme,

Kur u rrita u mashtrova ,
mu duk nanen e harrova ,
zemra m'tha gabim bona ,
e kush don ma shume se nena. 

Nane ti gjithmon ke fal 
e kam ndjere sa here 
t'kam puthe ne ball 
boma hallall per gjdo mundim 
o shpirti im. 

Oo Nane ti gjithmon ke fal 
e kam ndjere sa here 
t'kam puthe ne ball 
faleminderit fjale qe ska 
fuqi ku un u rrita po 
pergjithmon per ty mbeta fmi. 

me kujdes me ledhatim 
vazhdo rrugen biri im 
me gjithkend mos u shoqno 
nena tpret mos u vono 

kur u rrita u mashtrova 
mu duk nanen e harrova 
zemra m'tha gabim bona 
e kush don ma shume se nana. 

Nane ti gjithmon ke fal 
e kam ndjere sa here 
t'kam puthe ne ball 
boma hallall per gjdo mundim 
o shpirti im. 

Oo Nane ti gjithmon ke fal 
e kam ndjere sa here 
t'kam puthe ne ball 
faleminderit fjale qe ska 
fuqi kur un u rrita po 
gjithmon per ty mbeta fmi 
kur un u rrita po 
gjithmone per ty mebeta fmi.
Faleminderit nene <3

pergjigjur Pri 2, 2015 nga Altini
...