• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
11 Ne linje
0 Antar dhe 11 Musafire
Sot Vizita : 4532
Dje Vizita : 4456
Te gjitha vizitat : 3615541

Qysh me gjet videon per jeten e Vali Corleone 2015

0 vota
23 shikime
Degjova qe osht dal nje video e re per jeten e Vali Corleone a e din najkush ku muna me gjet videoja osht e vitit 2015
pyetur Pri 25, 2015 ne Showbiz nga Gangja

1 Pergjigje

0 vota
 
Pergjigja me e mire
Qe ku e ke videon E jetes te Vali Corleone qe eshte ngarkuar me daten 24.04.2015 shpresoj qe po kerkon kete video

pergjigjur Pri 25, 2015 nga admin (3,270 poena)
e zgjedhur Pri 26, 2015 nga Neko
...