• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
11 Ne linje
0 Antar dhe 11 Musafire
Sot Vizita : 1373
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3696836

Qysh me mshel Instagramin

0 vota
9,821 shikime
Nese doni me mbyll Profilin e instagramit tuaj fotot, videot, komentet, liket, followers do te fshihen te gjitha pergjithmone.

Per me mbyll duhet te kyqeni ne instagram.com permes kompjuterit, ne anen e djatht lart klikoni permbi emrin tuaj dhe zgjidhni Edit Profile tani klikoni ne anen e djatht poshte klikoni    I'd like to delete my account.
pyetur Pri 25, 2015 ne Instagram nga admin (3,270 poena)

2 Pergjigjet

0 vota
un dua qe ta mbyll instagramin tim sepse nuk me pelqen
pergjigjur Jan 4, 2016 nga greta
Si ta mbyllim Instagramin perkohsisht? Flm
ma kan ndrru pasin
Si ta mbylli intagramin
Me kan hapur instagram fallco, si mund te mbyllet?
Qysh me mshel nje instagram o injoranta Kosovet ne Shqip shkruhet Si te mbyllim nje instagram
0 vota
Ore e lat nam ca do te thot qysh me mshel shqip eshte si te mbyllim
pergjigjur Sht 17, 2016 nga Bossi
Ketu mund te flas qdonjeri si te deshiroje shume e thjeshte qysh-me.com mund te shkruajne si ata dijne
...