• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
6 Ne linje
0 Antar dhe 6 Musafire
Sot Vizita : 908
Dje Vizita : 2134
Te gjitha vizitat : 3701663

Qysh me fshi pascode paswordin qe e ke harru ne Iphone

0 vota
76 shikime
Nese e keni harru paswordin (Passcode) ne iphone 3s, 4, 4s, 5, 5s, 6 ateher ju mundeni me fshi ate por mos harroni se fshihen edhe te gjitha gjerat qe jane ne iphonin tuaj nese ju nuk e keni bere ndonje backup.                  Per ta hjek paswordin nga iphoni juaj ju duhet ta shkymni telefonin tuaj dhe duke mbajtur shtypur Home butonin e lidhni me usb kabell me Itune ne kompjuterin tuaj dhe e beni recovery, pas perfundimit telefoni juaj ndezet pa pascode dhe pa asnje aplikacion apo foto.

Mundeni me pa edhe ne videon me poshte por videoja eshte ne gjuhen angleze

pyetur Pri 25, 2015 ne iOS nga admin (3,270 poena)

Pergjigja juaj

Emri juaj qe shfaqet:
Privatsi: Emaili do te perdoret vetem per te derguar lajmrime rreth pyetjes.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.
...