• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
5 Ne linje
0 Antar dhe 5 Musafire
Sot Vizita : 1521
Dje Vizita : 1774
Te gjitha vizitat : 3706924

Qysh mi dit cmimet e telefonav ne Kosove!

0 vota
1,110 shikime
www.telefoniyt.com osht nje webfaqe per cmimet  e telefonave ne Kosove, ketu e keni mundesine me zgjidh qytetin tuaj edhe pastaj i keni lokalet me emra ku ju mund ti shihni telefonat qe i posedojne ato lokale si dhe qmimet e telefonav kuptohet te paperdorun
pyetur Pri 24, 2015 ne Te tjere nga admin (3,270 poena)

1 Pergjigje

0 vota
mire mire mire mire
pergjigjur Shk 17, 2016 nga vigan
rishfaqur Shk 19, 2016 nga Neko
...