• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
12 Ne linje
0 Antar dhe 12 Musafire
Sot Vizita : 615
Dje Vizita : 3641
Te gjitha vizitat : 3620185

Rrena ma e mire per 1 Prill ?

+1 vote
334 shikime
Qysh me rrejt per 1 Prill?  Ideja interesante po me duhen ...
pyetur Pri 1, 2015 ne Te tjera nga Altini

1 Pergjigje

0 vota

A e ke pa Ermal Mamaqi ne Facebook qka ka qit hahah

 

Miq, faleminderit për mbështetjen. Tani jam më mirë. Këmbët për momentin nuk i ndjej por doktorrët më kanë dhënë shpres se do eci përsëri. Më duhet të rri 1 muaj në regjim dhe besoj se 6Ditë pa Ermalin do të ndërpritet pas këtij aksidenti që me ndodhi. 
Unë dhe stafi u Digitalb urojmë mirëkuptimin tuaj.
Ju përqafoj nga dhoma 23.

pergjigjur Pri 1, 2015 nga Neko (4,810 poena)
...